BİR KUPLE BİZDEN..

Hayaller burada gerçekleşir..

Reklam departmanınız için bir ekip hayal edin.Öyle bir ekip olsun ki “Başlıyoruz!” dediklerinden bu yana her gün tam motivasyonla çalışsın. Hazırladıkları her proje heyecanlarına heyecan, heveslerine heves katsın.Reklam ve pazarlama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılasın.Örneğin şirketinizin kurumsal kimliğini oluştursun,web sitenizi tasarlasın ve sosyal medya sayfalarınızı yönetsin.Ürün ve hizmetleriniz için reklam filimlerinizi çeksin,yurt içi – yurt dışı fuarlarınızda standlarınızı tasarlasın ve anahtar teslim kurulumunu yapsın.Pazarlama faaliyetlerinizin tamamına ekip içerisindeki uzmanlarla danışmanlık versin, yurtiçi-yurtdışı tüm tanıtım-pazarlama etkinliklerinizi tasarlasın ve hayata geçirsin.Üstelik bunların tamamını bilançonuzda neredeyse farkına bile varamayacağız maliyet kalemleri ile başarsın.Eğer aradığınız ekip buysa tam yerine geldiniz!

 

“Tam hizmet, yenilikçi fikirler!”

Biz yola çıkarken “Tam hizmet,yenilikçi fikirler!” mottosu ile yola çıktık.Reklam ve pazarlama faaliyetlerinizde ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri sunarak,kurumsal kimlik bütünlüğünüzü koruyor,teklif ve hazırlık aşamasında kaybedeceğiniz muhtemel zamanı ortadan kaldırıyorız. Bu yolla hem hizmet birim hem de toplam maliyetlerinizi minimuma indiriyoruz.

Her biri konusunda uzman kadrolarımızla hizmet verdiğimiz sektörde analizler gerçekleştiriyor, projelerimizi ses getirecek yenilikçi fikirlerle hayata geçiriyoruz.Kuruluşumuzdan bu yana varlığımızın müşterilerimizi bir adım öteye taşımakla daim olacağı bilincinde,sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir kadro ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

SU MİSALİ

Bize göre mükemmel bir iş çıkartmanın yolu uyumdan geçer. Bizler müşterilerimizin istek, ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda stratejiler geliştirir ve uygularız. Yani kısaca bulunduğumuz kabın şeklini alırız. Su misali..

Tutkulu

Ekibimizde yer almanın en önemli koşulu bu işe tutkuyla bağlı olmaktır. Çünkü biz biliyoruz ki iz bırakan tüm işlerin arkasında işine aşkla, tutkuyla bağlı bir ekip vardır..

Sosyal Medya'da..